Maszyna do lodów włoskich ICETRO

Maszyna do lodów włoskich ICETRO

Postprzez www.icekalinka.pl » 5 lut 2020, o 14:19

Maszyna do lodów włoskich – ICETRO – MADE IN KOREA

W przeciwieństwie do innych maszyn, ICETRO oferuje bardzo dużą wydajność, przy zasilaniu na 230v i chłodzeniu powietrzem – Inne maszyny z tą wydajnością zasilane są na siłę i chłodzone wodą.

SSI-203-black-949x1424.jpg

Najważniejsze informacje:
– Potężna zdolność produkcyjna, lody nawet po kilku minutach od włączenia maszyny, szybka jak samochody z filmu FAST & FURIOUS !!!! – po 6-8 minutach można wydawać już pierwsze porcje.
– Trzy mocne sprężarki, zapewniają ciągłą produkcję i bardzo dużą wydajność.
Dwie sprężarki przeznaczone do mrożenia (każdy cylinder posiada osobny niezależny układ do sterowania i mrożenia).
Osobna sprężarka przeznaczona do chłodzenia (wstępne chłodzenie zbiornika i podtrzymanie nocne)
– Długie świdry metalowe z wymiennymi skrobakami, zapewniają ogromną wydajność i długowieczność (ich unikalna budowa, sprawia, że możemy produkować LÓD ZA LODEM!!)
– Funkcja przetrzymywania nocnej mieszanki (przełączasz na STAND-BY i nie zużytą mieszankę lodową, możesz zostawić na noc i na następny dzień będzie nadal gotowa do użytku, bez utraty właściwości nawet do kilku dni – PODTRZYMANIE NOCNE)
– Tryb konserwacji pozwala na zwiększenie produkcji w ciągu dnia i oszczędność energii elektrycznej po zakończeniu pracy.
– Funkcja mycia (włączasz przycisk WASH i maszyna myje się sama)
– Funkcja chłodzenia zbiornika (mieszanka jest wstępnie chłodzona w zbiorniku, co znacznie przyśpiesza proces mrożenia)
– Dodatkowe mieszadło “Agitator” w każdym ze zbiorników, utrzymuje jednolitą temperaturę w całej objętości i zapewnia ciągły obieg mieszanki lodowej, unikając rozwarstwienia i oddzielenia wody od proszku lodowego.
– Czujnik poziomu masy w zbiorniku, informuje nas o kończącej się mieszance i konieczności dorobienia nowej porcji lodów. Funkcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pozwala uniknąć ryzyka awarii spowodowanym brakiem mieszanki lodowej.
– Możliwość ustawienia temperatury mieszanki zarówno w zbiorniku jak i w cylindrze (duży zakres zmiany twardości loda +/-)
– Smukła i kompaktowa konstrukcja – maszyna bezawaryjna i prosta w obsłudze.
– Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości, zapewnia najnowocześniejszy wygląd i odporną na korozję maszynę zapewniającą wiele lat użytkowania.
– Chłodzona powietrzem (nie potrzebuje dostępu do wody bieżącej, co czyni ją mobilną np. na festyny i imprezy plenerowe)
– Wyjmowany bezpyłowy filtr powietrza dla łatwej konserwacji i jeszcze większej wydajności.
– Bezpośredni napęd (motoreduktor) = mniej hałasu i mniej wibracji! (wyjątkowo cicha praca). Dodatkowo rozwiązanie to zapewnia długą żywotność i niezawodność silnika, nawet przy ciągłej produkcji i dużym obciążeniu.
– Elektroniczny dotykowy panel do sterowania z wyświetlaczem, pokazującym wszystkie szczegółowe informacje takie jak temperatura mieszanki i wybrany tryb pracy.
– Mrożenie mieszanki sterowane momentem obrotowym – System kontroli TC i Torque.
– System kontroli “sztuczna inteligencja” A.I Control System zapewnia uzyskanie idealnej konsystencji (niemożliwej do uzyskania na innych maszynach dostępnych na rynku)
– Inteligentny system bezpieczeństwa chroni przed przemrożeniem i uszkodzeniem maszyny.
– Niskie koszty eksploatacji, zasilanie 230V zmniejsza pobór prądu do minimum (jedna z najoszczędniejszych maszyn na rynku)
– Oszczędny tryb pracy, dzięki zastosowaniu długich wąskich cylindrów, maszyna szybko mrozi mieszankę i automatycznie przechodzi w tryb gotowości. W przypadku długich okresów bezczynności funkcja gotowości utrzymuje bezpieczną temperaturę produktu w zasobnikach mieszanki i cylindrach mrożących.
– Spełnia wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości.
– MADE IN KOREA

szczegóły-ISI-203SNP-1024x273.jpg

GWARANCJA:
36 MIESIĘCY na sprężarkę i skraplacz
12 MIESIĘCY na pozostałe elementy (z możliwością przedłużenia na 3 lata -> dopłata +20%.)

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej europy (w okresie gwarancji, w przypadku awarii, na czas naprawy dajemy zastępczy sprzęt). Wszystkie części zamienne są dostępne na magazynie (czas dostawy 24h).
Dla zainteresowanych bezpłatnie udzielimy porady odnośnie sprzedaży granity i z zakresu obsługi urządzenia.

Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty w Sandomierzu.

Można się z nami skontaktować mailowo: biuro@icekalinka.pl lub telefonicznie +48 730 363 620 / + 48 602 877 869
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pełna oferta na stronie: http://WWW.ICEKALINKA.PL
Załączniki
SSI-203-1024x1417.png
www.icekalinka.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 gru 2016, o 14:38

Re: Maszyna do lodów włoskich ICETRO

Postprzez logo13 » 10 mar 2020, o 11:10

Bez koronawirusa?
logo13
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 sty 2020, o 14:36

Re: Maszyna do lodów włoskich ICETRO

Postprzez lodowapani » 22 cze 2020, o 15:12

Bez wątpienia niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wciąż lody włoskie. Maszyny do lodów włoskich nie są już dziś tak drogie, jak jeszcze kilka lat temu. Bywa tak, że wystarczy zainwestowanie niewielkiej gotówki, aby otworzyć własną lodziarnię przynoszącą dość znaczne dochody, a tym bardziej, że jest to interes niemal całkowicie pozbawiony ryzyka. W kwestii maszyn do lodów włoskich to polecam zajrzeć na stronę sklepu Multigastro. W ofercie sklepu znajdziemy nie tylko https://multigastro.pl/maszyna-do-lodow-wloskich ale również wyposażenie do lodziarni z bardzo ładnymi dekoracjami i akcesoriami.
lodowapani
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 19:54


Powrót do Maszyny do lodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron