Gdzie , od kogo , kupić maszyne do lodów?

Gdzie , od kogo , kupić maszyne do lodów?

Postprzez poczatkujacy » 6 sty 2013, o 18:07

J/W

Proszę o wasze rady i sugestie..
poczatkujacy

Re: Gdzie , od kogo , kupić maszyne do lodów?

Postprzez marekwro » 9 sty 2013, o 08:57

Ja osobiście kupiłem maszynę we Władysławowie w Lodel. Mają duży wybór. Pojechałam tam, serwisanci zrobili pokaz i wszystko wytłumaczyli. Miła obsługa i przy okazji mają dobre proszki do lodów. Warto zajechać i porozmawiać, jednak kupno maszyny to czasami wydatek na poziomie dobrego samochodu wiec watro poświęcić 2 dni.
Życzę powodzenia
marekwro

Postprzez mkoleda » 8 sty 2015, o 11:29

Dziękuję za informacje. Ja tak samo chce kupić maszyne do lodów.
mkoleda

Postprzez Nowigos » 6 lut 2015, o 10:58

Też chcę kupić maszynę do lodów i szukam czegoś sprawdzonego. W internecie jest duży wybór, ale trudno się na coś zdecydować. Znalazłam stronę http://liron-polska.pl, czy ktoś z was coś od tej firmy kupował i może coś więcej powiedzieć?
Nowigos

Postprzez tomszer » 12 lut 2015, o 11:48

Nic nie kupowałem, ale odrazu widać ,że to typowa chińszczyzna- większość chińczyków ma niemal identyczny design i tylko zmienia nazwy w zależności od importera
Te maszyny to kompletny złom, o czym świadczą ceny na rynku wtórny - allegro (spadek wartości kilkukrotny po jednym sezonie)i ilość ofert odszprzedaży.
tomszer

Postprzez pomarancza28 » 12 lut 2015, o 14:05

Witam,

Mam zamiar kupić maszynę do lodów w Remgo-tech, ale wybieram się jeszcze na targi lodziarskie do W-wy i Katowic, może coś się fajnego trafi. Słyszałam też sporo dobrych opinii o Lodel z Władysławowa, ale na targach w zeszłym roku nie bardzo przypadli mi do gustu, traktowali potencjalnych kupców dość lekceważąco, ale może to tylko moje odczucia. Dajcie znać na co się zdecydowaliście i do zobaczenia na targach.

Pozdrawiam,
Pomarancza
pomarancza28

Postprzez szymeo » 22 mar 2015, o 22:37

Ja maszynę do lodów kupiłem w AP Polska. Nie ryzykowałem z azjatyckimi producentami. Model jaki wybrałem to AP ice-cream 3250A. Niesamowicie wydajny sprzęt bo ok. 80l/h i łatwy w konserwacji. Jak dotąd nie było z nim problemów. Dodatkowo wyposażony jest w pompę napowietrzającą. Używam w sezonie na imprezach masowych, a że jest na kółkach to z przemieszczeniem nie ma kłopotów. Tak więc jeśli szukacie porządnej maszyny, to nie ryzykujcie z chińskimi "gadżetami" a wspierajcie Polski produkt.
szymeo

Postprzez qderek » 22 mar 2015, o 23:49

szymeo napisał(a):Ja maszynę do lodów kupiłem w AP Polska. Nie ryzykowałem z azjatyckimi producentami. Model jaki wybrałem to AP ice-cream 3250A. Niesamowicie wydajny sprzęt bo ok. 80l/h i łatwy w konserwacji. Jak dotąd nie było z nim problemów. Dodatkowo wyposażony jest w pompę napowietrzającą. Używam w sezonie na imprezach masowych, a że jest na kółkach to z przemieszczeniem nie ma kłopotów. Tak więc jeśli szukacie porządnej maszyny, to nie ryzykujcie z chińskimi "gadżetami" a wspierajcie Polski produkt.

A co niby w tej maszynie to polski wytwór? Etykieta?!?
qderek

Postprzez qderek » 23 mar 2015, o 09:31

FHP AP Polska SC Michał Klecoń, Zhiwei Shen
Pan Zhwei Shen to pewnie z pochodzenia polski góral ;)
Badanie wykonywane w Polsce (o ile wcześniej zajęliśmy Chiny) hehe
deklaracja.jpg
Chińska deklaracja :)

http://www.westceprei.com/index_en.asp
qderek

Powrót do Maszyny do lodów