Proszki do lodów

Lody włoskie, świderki...

Re: Proszki do lodów

Postprzez Karina » 15 kwi 2013, o 13:24

To nie jest ta mieszanka to musi być inna. Ja używałam tą płynna VHC i jest zupełnie inna niż ta z MC ta VHC jest bardziej waniliowa,którą bardzo polecam:)
Karina

Postprzez Marta121212 » 24 kwi 2013, o 21:14

Witam, sprzedam proszek do lodów soft i lodów amerykańskich- świderki. Gwarantuję naprawde niską cenę przy zachowaniu wspaniałego smaku i wysokiej jakości. Lody prosto od producenta Proszę o kontakt mailowy: marta12-12@tlen.pl Pozdrawiam
Marta121212

Postprzez Dorotka » 21 maja 2013, o 14:40

Ja w tym roku zaopatruję się u firmy Lodel. Kupuje tam lody delice soft lody włoskie. Bardzo dobre są polecam:)
Dorotka

Postprzez fallo111 » 17 maja 2014, o 16:03

witam wszystkich, również mam budke z lodami i tez już nie pierwszy rok handluje, chciałem się podzielić doświadczeniem jeśli ktoś by był zainteresowany, podzielić się opiniami w ogóle, mam parę części do automatów jeśli ktoś by chciał to na pewno się dogadamy, co tu jeszcze napisać hmm moim dystrybutorem koncentratu w proszku jest znana firma z podkarpacia firma Sopel jak by ktoś chciał mogę podac namiary, są wiarygodną firmą działającą od ponad 20 lat i bazującą na mleku z Krasnegostawu co sprawia że lody mają prawdziwy znakomity smak, komuś się może przydać to podaję kontakt lodywproszku.sopel@vp.pl
fallo111

Postprzez nowy » 24 gru 2014, o 11:30

Miał ktoś może proszki z Filigo?
Nie chcę specjalnie kupować całego kartonu, w tym przypadku wolę oprzeć się na opinii innych. Zawsze taniej ;)
nowy

Postprzez jacko » 1 gru 2016, o 15:28

ja przez ostatnie 3 lata kupuje u www.lodykamar.pl i jestem zadowolony :)
jacko

Postprzez Bunny » 10 paź 2019, o 10:48

Hej, chciałabym odświeżyć temat i dowiedzieć się co nieco na temat obecnie dostępny proszków i gotowych mikstur do lodów. Ktoś jest na bieżąco?
Bunny

Postprzez Karolina_aa » 8 sty 2020, o 10:39

Hej, ja od kilku lat używam mieszanek firmy Solbena ;) . Rodzinna firma, bardzo trzymają jakosc, fajne ceny. Sprzedają też inne proszki typu gofry, granity itd. Poszukaj ich w necie maja strone www. :):):):):):)
Karolina_aa

Postprzez www.icekalinka.pl » 5 kwi 2021, o 12:26

Lody włoskie SANDOMIERSKIE PREMIUM – Jeśli szukasz wysokiej jakości lodów, ta pyszna mieszanka jest właśnie dla Ciebie!

Oryginalny koncentrat lodowy dedykowany wszystkim, którzy uwielbiają smak pysznych lodów włoskich. Nadaje się do wszystkich automatów do lodów. Odpowiednio dobrane składniki mieszanki, do których należy dodać tylko wodę lub mleko, zapewniają uzyskanie lodów o wyjątkowym smaku i idealnej konsystencji

Proszek do lodów produkowany jest z wysokiej jakości surowców, prawdziwe pełne mleko i dodatki stabilizujące zapewniają dużą wydajność i jakość produktu.

http://WWW.ICEKALINKA.PL

lody-włoskie-śmietankowe-icekalinka-scaled.jpg
www.icekalinka.pl

Poprzednia strona

Powrót do Lody